مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کشک پاستوریزه | بازار کشک شیشه ای و کشک پاکتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش کشک پاستوریزه مایع چرا قیمت کشک پاکتی و شیشه ای متفاوت است؟
کشک پاستوریزه

در این سایت با توجه به اینکه از بزرگترین سایتهای فروش عمده محصولات لبنی در خصوص کشک و قره قروت است شما می توانید به انواع کشک پاستوریزه مایع و کشک خشک دسترسی داشته باشید.

کشک خشک در چند بخش عمده به فروش می رسدمانند کشک خشک محلی و کشک خشک کارخانه ای

کشک پاستوریزه

فروش کشک پاستوریزه مایع

کشک پاستوریزه مایع در دو بخش کلی:

کشک پاکتی در ایران در حجم بالای همه روز تولیدو روانه بازار می شود کشک مایع پاستوریزه را به دلیل نظارت بهداشت دو همچنین راحتی در مصرف بسیار مردم دوست دارند و فروش عمده از طریق این سایت باعث گردیده تا مشتریان بتوانند برای خرید بالا در فروشگاههای خود این مهم را انجام دهند.

کشک های شیشه ای این سایت در وزن های 230گرم – 500گرم . 680 گرم تولید می شوند و علاوه بر این نمونه کشک دبه ای هم به این حجم اضافه شده است که  1 کیلویی و 2 کیلویی می باشند.کشک پاستوریزه

  • کشک پاکتی

این نمونه کشک به دلیل اینکه در پاکت ریخته می شوند بسیار مورد تایید هستند چرا که از نظر قیمت ارزانتر بوده و راحتی حمل و نقل برای آنها صورت می گیرد این نمونه کشک ها در وزن های 450 گرم – 900گرم و 5 تا 10کیلویی بسته بندی می شوند. کشک های پاکتی دارای تاریخ کمتری نسبت به کشک شیشه ای بوده و برای صادرات مناسب نیستند.

 چرا قیمت کشک پاکتی و شیشه ای متفاوت است؟

این سوال پیش می آید که آیا کیفیت ها در کشک پاستوریزه پاکتی با کشک شیشه ای متفاوت هستند که قیمت ها متفاوتی را برای یک وزن  هم اندازه در دو نمونه پاکتی و شیشه ای  شاهد هستیم؟

که در جواب باید گفت خیر کشک های پاکتی به دلیل نوع بسته بندی و ارزان بودن پلاستیک نسبت به شیشه از قیمت کمتری برخوردارند که یک مزیت بوده اند معایبی هم دارد که کشک پاکتی را مدت نگهداری آن چند ماه بوده اما کشک شیشه ای بالای 1 سال قابل نگهداری است

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید