مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 4 =

فروش کشک نرم خالص و ناخالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک نرم خالص و نا خالص در بازارفروش کشک عمده
کشک نرم

کشک نرم با کیفیت با قرار گرفتن در دهان آب می شود. با افزایش دست در تولید کشک نرم و تفاوت کیفیت در تولید تشخیص برترین کیفیت برای خریداران این ماده ی خوراکی را مشکل کرده است. فروش با تنوع کشک نرم در بازار فروش کشک نیز از دیگر دلایل سخت شدن انتخاب برای مصرف کنندگان است.

کشک نرم

کشک نرم خالص و نا خالص در بازار

کشک نرم با تنوع بالای تولید به بازار وارد می شود. در گذشته کشک را به کشک های گرد ساده می شناختند. اما امروز به ورود کشک کارخانه ای به بازار تنوع کشک نرم نیز افزایش یافته است.

برای ایجاد تنوع در کشک نرم با افزودن مواد خوراکی دیگری به کشک طمع های متفاوت در آن ایجاد می کنند. این کشک های ترکیبی خلوص خود را از دست می دهند و جنبه ی تنقلاتی می گیرند. کشک نرم تنقلاتی  از ترکیب با نشاسته و مواد خوراکی دیگر تهیه می شود و طمعی جدید از کشک را به وجود می آورند.

کشک نرم

کشک رشته ای یا مدادی(ساده، زیره، شیرین بیان و قره قروتی)، کشک گرد ساده، قره قروتی و دورنگ، کشک مشتی یا انگشتی، کشک دو سر پیچ ساده و دورنگ، کشک تخته ای یا پنیری و قیفی از جمله کشک های تنقلاتی هستند.

کشک تنقلاتی به وسیله ی ترکیب شدن با مواد طمع دهنده ی دیگر خواص جدیدی به خود گرفته و به دلیل تنوع در طرح و طمع متقاضیان زیادی در بازار کشک به سمت خود جلب کرده تا جایی که امروز کشکینو این کشک ها را به عنوان کشک صادراتی به سایر کشور ها ارسال می کند.

کشک نرم

عده ای هم طعم به یاد ماندنی کشک های محلی و خالص را با هیچ چیزی عوض نمی کنند. کارخانه های تولیدی کشک، کشکینو کشک های صد در صد خالص را نیز در سبد تولید خود گنجانده اند.

کشک خالص به دلیل کلسیم بالا میل زیادی برای ترکیب با میکروب های مزمن دارد. کارخانه ی تولید کشک خالص کشکینو با پاستوریزه کردن شیر تشکیل دهنده ی کشک و بسته بندی های وکیومی کشک پاستوریزه را تولید و به بازار فروش عرضه می دارد.

کشک نرم

برای تولید کشک در گذشته برای جلوگیری از آلودگی به آن نمک اضافه می کردند اما کشک پاستوریزه ی کارخانه ای به دلیل میکروب کشی در فرایند تولید به نمک احتیاجی نداشته و در نتیجه کارخانه کشک بدون نمک خالص را با سیب سلامت وارد بازار می کند.

کشک قیفی خالص در بسته بندی وکیوم ساده، وکیوم پذیرایی و فله تولید می شوند. عمده ی صادرات کشک به کشورهای اروپایی و آمریکا را کشک نرم خالص تشکیل می دهد.

کشک نرم

 

نرمی این کشک ها به دلیل تازه گی سبب شده که با قرار دادن این کشک ها در دهان به راحتی آب شوند.

فروش کشک عمده

فروش عمده ی محصولات کشکینو یک معامله ی سود مند را ایجاد کرده است. مجموعه ی ما انواع قره قروت و کشک تولیدی خود را با قیمتی ارزان و به صورت عمده به دست مشتریان خود می رساند.

کشک نرم

انواع کشک تنقلاتی به صورت فله و در بسته بندی کارتنی و کشک خالص نیز در بسته ای وکیوم 250 و 500 گرمی و فله ی 5 کیلویی در کارتن به بازار فرستاده می شود.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *