مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 + 7 =

فروش قره قروت لقمه ای  |بازار عمده فروشی انواع قره قروت تازه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع قره قروت تازهقیمت هر کیلو قره قروتفروش عمده قره قروتقره قروت لقمه ای چیست؟قره قروت از کجا بخریم؟
فروش قره قروت لقمه ای

قره قروت لقمه ای نمونه ای جدید از قره قروت است که به دلیل شکل بامزه و جدیدی که دارد افراد زیادی در ایران و کشورهای همسایه به آنها علاقمند هستندو مزه ترش و تازه بودن آنها دلیلی برای استفاده  این افراد از این از این نمونه قره قروت ها می باشد.

قره قروت در کل به دلیل دارا بودن پروتئین و چربی کم حیوانی به عنوان یه چاشنی در غذا از آن استفاده هم می شود.که می توان در کنار ادویه، فلفل و یا به جای رب انار در غذا برای ترش کرده و مزه دار کردن غذا از آن بهره برد.فروش قره قروت لقمه ای

بهتر است در ابتدا به آشنایی قره قروت وانواع آن اشاره ای بکنیم.

انواع قره قروت تازه

قره قروتها در حالت کلی به دو نمونه تقسیم می شود.

این نمونه قره قروت ها همگی از شیر تهیه می شوند که بعداز تهیه کشک ، آب باقی مانده از چکیده و خمیره کشک را به قره قروت تبدیل می کنند.فروش قره قروت لقمه ای

شیر که قره قروت از آن تهیه می شود یا شیر گاو است یا شیر گوسفند که در نمونه شیر گوسفند قره قروت بدست آمده  بسیار خوشمزه تر و رنگ آن روشن تر است اما قره قروت گوسفندی در فصل بهار و تا اواسط تابستان به صورت تازه تولید می شود به دلیلاینکه گوسفند بعد از این تاریخ زایمان نموده و شیر آن را به بره خود میدهد.

قره قروت گوسفندی از قیمت بالاتری برخوردار است به دلیل کم بودن شیر گوسفندی در تمام فصل های سال

قره قروت گاوی در تمام فصل های سال یافت می شود و رنگ ان تیره تر بوده اما از چربی بیشتری برخوردار است که این چربی باعث افزایش رطوبت  کاسه مغز می شود.فروش قره قروت لقمه ای

قیمت هر کیلو قره قروت

در بالا به این موضوع به خبی اشاره شده که قره قروت گوسفندی به دلیل کم یافت شدن در تمام فصل های سال از قیمت بالاتری برخوردار است که در تابستان 98 قیمت قره قروت محلی نسبت به قره قروت کارخانهای دارای تفاوت دو برابری قیمت بوده است برای مثال قیمت هر کیلو قره قروت گوسفندی 14000 هزار تومان بوده است که در قره قروت کارخانه ای به صورت کلی با حجم تولید  بالای کارخانه کلا یافت نمی شود.

قیمت هر کیلو قره قروت گاوی هم به صورت محلی 11000 هزار تومان که در حجم کارخانه ای آن 7500 می باشد.

لازم به توضیح و یادآوری می باشد که قیمت قره قروت گاوی در فروش درب کارخانه به این قیمت بوده است که به صورت خرید عمده می توان به این قیمت به صورت مستقیم خرید نمود.

فروش قره قروت لقمه ای

فروش عمده قره قروت

چنانچه قصد خرید قره قروت به صورت عمده راداشته باشید می توانید از طریق این سایت نمونه قره قروت مورد نظر خود را به مشاورین ما اعلام نموده تا با دادن اطلاعات کافی درخصوص نحوه خریدو نحوه ارسال بار خرید عمده بهتری را داشته باشید.

در فروش عمده هزینه های ارسال و خرید به نفع خریدار است چرا که هر چه حجم خرید بالاتر باشد میزان هزینه بار در ارسال و بارگیری کمتر بوده است. و از طرفی به دلیل اینکه قره قروت دارای تاریخ انقضا 2 سال به بالا است می توان از این فرصت استفاده نمودو با خرید بیشتر از سود بیشتری بهره برد.فروش قره قروت لقمه ای

قره قروت لقمه ای چیست؟

به نمونه قره قروتهای که به صورت کوچک و به اندازه 12 گرم و قالب های مربعی کوچک تولید و در بسته بندی دو سر پرس تولید می شود قره قروت لقمه ای گفته می شود .

قره قروت لقمه ای به دلیل اینکه کوچک هستند می توان آنها را به راحتی در جیب قرار داد و استفاده نمود. علاوه بر این قره قروت لقمه ای دارای تنوع در طعم می باشد

  1. قره قروت ترش عسلی رنگ
  2. قره قروت تمشکی تیره
  3. قره قروت140گرمی ملس تیرهفروش قره قروت لقمه ای

قره قروت از کجا بخریم؟

برای خرید انواع قره قروت و قره قروت لقمه ای می توان به مراکز معتبر و لبنیات فروش های بزرگ شهر خود مراجعه نموده و برای خرید جزئی خود به آنها مراجعه نمود.

اما چنانچه قصد خرید قره قروت به صورت عمده که با قیمت بدون واسطه داشته باشید می توانید از طریق این سایت که خرید درب کارخانه ای را دارا می باشد می توانید به خرید مستقیم  از تولید به مصرف برسید.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 6 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.