مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده ی کشک مایع در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک مایع و انچه درر مورد آن باید بدانیمکشک مایع
کشک مایع

کشک محصولی است که ازدیر باز وبه روش سنتی وخانگی به دست مردم تهیه و مصرف شده و این خود گواه بر سلامت غذایی این محصول بوده وهست.

کشک ها امروزه به دو صورت مایع و خشک روانه ی بازار مصرف برای مشتری می شوند که همین تفاوت شکل موجود خود تفاوتهایی درخواص این محصول ایجاد کرده است.

کشک مایع و انچه درر مورد آن باید بدانیم

کشک ها به دلیل مقدارزیادی کلسیم ازمواد غذایی میکروب پذیرهستند وبهتر است دور ازمحیط  آلوده وهوای آزاد قرار بگیرند به همین منظور ما کشک را به صورت پاکتی و شیشه ای تولید و روانه ی بازارمی کنیم. انواع کشک  مایع با وزن های گوناگون با توجه به نیاز مصرف کننده تولید می شوند.

کشک مایع

کشک مایع و کشک خشک ارزش غذایی یکسانی دارند. ازآن جا که مصرف کشک خشک به دلایلی مثلا سابیدن کشک  کمی سخت و زمان بر است ما به شما مصرف کشک مایع را پیشنهاد میکنیم. کار خانه ها کشک های خشک محلی را تهیه و پس از حرارت دادن آن ها دردیگ هایی بزرگ کشک های مایع را تولید میکنند. کشک های مایع به دلیل استفاده ی آسان و صرف جویی در وقت نسبت به کشک های خشک مزیت بیشتری دارند.

مجموعه ی ما با توجه به این دوامر اقدام به تولید وفروش کشک مایع متناسب با مصرف مشتری نموده است. تولید کنندگان ما کشک مایع را در دو بسته بندی پاکتی و شیشه ای روانه ی بازار کرده اند که این محصولات به سه حجم مختلف450 گرمی( خانواده های کم جمعیت) 900گرمی ( خانواده های با مصرف بالا) و5 و10 کیلو گرمی(آشپزخانه ها و رستوران ها) وبا قیمتی مناسب در دسترس همگان قرار گرفته است و به فروش می رسد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید