مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 11 + 1 =

بهترین کشک پاستوریزه سنتی با فروش عمده ماه رمضان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی بهترین کشک پاستوریزهکشک پاستوریزه مرغوب باید ویژگی هایی داشته باشد ازجمله اینکه :بهترین کشک پاستوریزهموارد استفاده کشک مایع پاستوریزهانواع بهترین کشک پاستوریزهچرا در ماه رمضان بیشترین مصرف کشک مایع را داریمفروش عمده بهترین کشک مایع پاستوریزه

بهترین کشک پاستوریزه مایع که مخلوطی از کشک گاوی و گوسفندی می باشد در این سایت برای ماه مبارک رمضان محصول خود رابا فروش عمده برای طباخی ها به صورت آنلاین و مستقیم انجام میدهد.

بهترین کشک پاستوریزه

ویژگی بهترین کشک پاستوریزه

کشک مایع یکی از پر طرفدارترین کشک های حال حاضر ایران است که بدلیل راحتی و در دسترس پذیری و همچنین مصرف بالای کشک مایع در طباخی ها در پخت انواع آش و کشک بادمجان،در تمام فصل سال دربازار ایران یافت می شود.

کشک مایع به کشک سنتی گویند که بعداز مراحل جداسازی کره از شیر و همچنین جداسازی آب پنیر (که در نهایت این آب پنیر تبدیل به قره قروت میشود) محصولی سفت و چکیده بدست میاید(عکس شماره 1)که تمام این مراحل از طریق دستگاههای مکانیزه و کاملا استاندارد کارخانه ای صورت می گیرد.این کشک بسیار لذیذ و خوش مزه می باشد که با وجود مایع بودن در ظروف شیشه ای یا در ظروف پلاستیکی  درجه یک بسته بندی و به بازار عرضه میشود.

بهترین کشک پاستوریزه

کشک پاستوریزه مرغوب باید ویژگی هایی داشته باشد ازجمله اینکه :

 1. غلظت متوسطی داشته باشد.
 2. رنگ آن تا حدودی شیری رنگ باشد.
 3. تا حد امکان از ریز دانه های کشک در آن نباشد که در غذا خود را نشان بدهد.
 4. بوی مطبوع کشک را بدهد.

بهترین کشک پاستوریزهموارد استفاده کشک مایع پاستوریزه

کشک همانگونه که میدانید در دونمونه کلی وارد بازار می شود

 • کشک جامد
 • کشک مایع
  در نمونه کشک جامد ما شاهد انواع طرح ها و طعم های کشک هستیم که در ایران خوشبختانه تولید کنندگان دست به ایده های متنوعی زده اند مانند کشک رشته ای با طعم کرفس و نمونه های دیگر…

بهترین کشک پاستوریزه

در نمونه مایع که مورد بحث ما میباشد کشک را با توجه به میزان مصرف در بسته بندی های شیشه ای،پاکتی و کاسه ای ریخته و در وزن های 400 گرم تا 10 کیلویی میریزند،که هر کدام مورد مصرف خود را دارد. در کل بیشترین استفاده کشک مایع برای :

 1. رستورانهای بزرگ
 2. طباخی های سطح شهر
 3. بیمارستانها
 4. آش کده های بین راهی
 5. مصارف خانگی
 6. ورزشکاران ورزش خاص (پرورش اندام)
 7. افراد بزرگسال جامعه که به صورت مصرف لیوانی از آن بهره میبرند

بهترین کشک پاستوریزه

انواع بهترین کشک پاستوریزه

در این سایت ما توانسته ایم مجموعه ای از انواع کشک پاستوریزه سنتی در نقاط مختلف ایران ،برای شما تهیه نمائیم که می توان به کشک پاستوریززیراشاره نمود.که در ایران از بهترین نمونه کشک های پاستوریزه به حساب می آیند و در بحث صادرات هم جایگاه ارزنده ای را دارا هستند.

 1. کاله
 2. رامک
 3. کامبیز
 4. صالح129
 5. دهکده نصر
 6. پگاه

بهترین کشک پاستوریزهبهترین کشک پاستوریزه

چرا در ماه رمضان بیشترین مصرف کشک مایع را داریم

کشک با اینکه حجم کمی ازمعده را می گیرد به دلیل دارا بودن کالری مورد نیاز روزانه یک فرد قادراست بدن را تا مدتها سیر نگهدارد و از طرف دیگر بدلیل  دارا بودن کلسیم فراوان مانع از کمبود کلسیم استخوانها شده و کمک به  لاغری فرد میکند بدون اینکه آسیبی به بدن وارد شود. به همین منظور به عنوان یک غذایی رژیمی در کنار بادمجان هم از آن یاد می شود.

نکته مهم در استفاده از این منبع کلسیم این است که  حتما در ماه مبارک رمضان از نمک کمتر در آن استفاده شود تا منجر به تشنگی روزانه نباشید.
بهترین کشک پاستوریزه

فروش عمده بهترین کشک مایع پاستوریزه

در این سایت انواع کشک مایع پاستوریزه و انواع کشک و قره قروت به صورت فروش عمده به خریداران این محصولات عرضه می شود.که همگی دارای علامت سیب سلامت غذا و دارو و ارزش غذایی هستند.چنانچه قصد خرید عمده این محصولات پاستوریزه را برای ماه رمضان یا کار مورد نیاز خود دارید می توانید با واحد فروش تماس گرفته و نمونه ای مورد نیاز خود را بعد از اطمینان از مراحل خرید  تا مرحله رسیده بار به دست شما مطلع شده و سپس اقدام به خرید نمائید.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 9 − 6 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.