مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار کشک خشک صادراتی ترکمنستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کشک خشک تولیدیاز کجا کشک خشک مرغوب تهیه کنم؟کشک خشک صادراتی به ترکمنستان
کشک خشک

کشک خشک صادراتی به کشورهای همسایه مانند کشور ترکمنستان، از بازار پسند بسیار خوبی برخوردار بوده و شرایط ویژه ای برای صادرات از طریق این مجموعه داشته است.
کشک به سبب آنکه یکی از فرآورده های جانبی شیر و در دسته محصولات لبنی ایران قرار داشته و به طور خاص در کارخانجات ایران تولید می گردد، امروزه شرایط صادراتی بسیار خوبی دارد.کشک خشک
خواص و ارزش غذایی فوق العاده ای که انواع کشک برای انسان ها داشته، یکی از مهم ترین دلایلی است که این محصول طرفداران خاص خود را به خصوص در ایران و کشورهای همسایه چون ترکمنستان دارد.
کشک در انواع خشک و مایع تولید شده که در اینجا قصد داریم تا کمی بیشتر با انواع کشک خشک و بازار صادرات آن آشنا شویم.

انواع کشک خشک تولیدی

کشک خشک یکی از انواع کشک های تولیدی و موجود در بازار است که همواره به دلیل حجم بیشتر و خشک شدن، از نرخ قیمت بیشتری نسبت به کشک مایع برخوردار می باشد.
کشک های خشک بیشتر در نمونه های محلی دیده شده و به طور کلی به میزان خیلی کمتری نسبت به کشک مایع تولید می شوند.
انواع کشک خشک موجود در بازارهای فرآورده های لبنی عبارتند از:

  1. کشک خشک گاوی
  2. کشک خشک گوسفندی

کشک خشک

در این میان کشک گوسفندی به دلیل دارا بودن میزان چربی کمتر نسبت به کشک گاوی، از بهترین نمونه های کشک خشک در بازار محسوب شده و طرفداران بیشتری را هم دارا هست.
امروزه سمیرم استان اصفهان را می توان یکی از مناطقی معرفی کرد که در آنجا بهترین نمونه های کشک خشک گوسفندی و گاوی و حتی انواع کشک نرم نیز تولید و به عرضه می رسند.
شایان ذکر است که این کشک ها با طعم ها و طرح های گوناگون عرضه می گردند که به عنوان کشک سمیرم با طعم پونه کوهی به فروش می رسد.

از کجا کشک خشک مرغوب تهیه کنم؟

کشک خشک

با توجه به اینکه امکان تقلب و پایین بودن کیفیت در عرضه انواع کشک خشک وجود داشته، خریداران ممکن است فریب ظاهر برخی از عرضه کنندگان را خورد و خرید خود را با کمترین کیفیت ممکن انجام دهند.
بنظر می رسد تنها راهکار خرید کشک مرغوب در بازارهای امروزی، خرید از طریق مراکز فروشی بوده که با تولید کنندگان این محصول، بدون هیچ واسطه ای ارتباط مستقیم داشته و دو اصل کیفیت و قیمت را متناسب با هم عرضه می کنند.
آیا می دانید که بازار صادرات کشک خشک به بازارهای داخلی و خارجی چگونه است؟

کشک خشک صادراتی به ترکمنستان

کشک خشک به سبب دارا بودن فواید بسیار از جمله موثر در لاغری و مناسب برای بدنسازان، امروزه از طرفداران خیلی زیادی در ایران برخوردار است.
از آنجا که کشک با این غلظت و مرغوبیت تنها در استان های کشور ایران تولید می گردد، به نظر می رسد که کشورهای همسایه با آگاهی از خواص این فرآورده شیر، بیشتر مشتاق به خرید آن شده باشند.
به همین سبب در حال حاضر بجز سایر محصولات لبنی ایران، شاهد شرایط بسیار خوب صادراتی انواع کشک به کشورهایی مانند ترکمنستان بوده ایم.

در حال حاضر این مجموعه با نام صنایع غذایی کشکینو توانسته بهترین شرایط را برای صادرات انواع کشک مرغوب ایرانی به ترکمنستان و سایر کشورهای همسایه به خوبی فراهم آورده باشد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات  کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید